Түркістан облысының
Бірыңғай жастар ақпараттық порталы
1303 call center
Күнделікті: 9:00-19:00
Сенбі, жексенбі демалыс

Байқау нәтижесі

Байқау нәтижесі

ҚҰРМЕТТІ «ТҮРКІСТАН ЖАСТАР ПРЕМИЯСЫ» байқауына қатысушу үміткерлер мен қолдаушы достар!

Өздеріңізге белгілі, өңіріміздің үздік жастарын анықтау мақсатында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 27 жылдығына орай 27 номинация бойынша Түркістан облысы әкімінің «Түркістан жастары» премиясы байқауы жарияланған болатын. Байқау нәтижесінде түрлі сала бойынша үміткерлер аудан, қалалардан ұсынылып, арнайы комиссия тобымен іріктеліп, кезең-кезеңнен өткізіліп, соңында дауыс беру қорытындысымен анықталды.

Назарларыңызға www.zhaslife.kz бірыңғай жастар ақпараттық порталы арқылы берілген қорытынды дауыс нәтижесін ұсынамыз.

Сонымен қатар, байқауға қатысып, бағын сынаған әрбір үміткер мен жетекшілерге, қолдап дауыс берген барша қолдаушыларға ұйымдастырушылар атынан алғысымызды білдіреміз.

Біз, өңіріміздің әрбір жасы талантты да, талапты, үздік болуға лайық екеніне және еліміздің өркендеу жолында үздіксіз ізденіспен үлес қосатынына сенімдіміз.

Құрметпен, Түркістан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының «Жастар ресурстық орталығы»


«ТҮРКІСТАН ЖАСТАРЫ» премиясы байқауының қатысушы үміткерлердің соңғы кезең бойынша нәтижесі

Аты-жөні

Аудан, қала атауы

Дауыс саны

«Үздікжас жазушы» номинациясы

1

Нүркен Нұрғазы

Түлкібас ауданы

424

2

Жүрсінбек Батырәлі Мырзақасымұлы

Ордабасы ауданы

105

«Үздік жас айтыскер ақын» номинациясы

1

Анапия Нұрғали Муратұлы

Сарыағаш ауданы

314

2

Ақсақалов Дәурен Уалиханұлы

Отырар ауданы

121

3

Рахматуллаев Бекарыс Қайратұлы

Төлеби ауданы

73

«Үздік Жастар ресурстық орталығы» номинациясы

1

Кентау қалалық «Жастар ресурстық орталығы»

Кентау қаласы

1312

2

Сарыағаш аудандық «Жастар ресурстық орталығы»

Сарыағаш ауданы

14046

3

Төлеби аудандық «Жастар ресурстық орталығы»

Төлеби ауданы

11399

4

Созақ аудандық Жастар ресурстық орталығы»

Созақ ауданы

17522

5

Түлкібас аудандық «Жастар ресурстық орталығы»

Түлкібас ауданы

6621

«Үздікжас мұғалім» номинациясы

1

Қуандық Дана Қайратқызы

Жетісай ауданы

5810

2

Серикбаева Қарашаш Конратовна

Шардара ауданы

23

3

Исматов Сейфулла Бақтиярұлы

Түркістан қаласы

752

4

Турлыбек Ақерке Әбдіғалиқызы

Созақ ауданы

4267

5

Бахашев Бауыржан Адилхасымович

Төлеби ауданы

3968

«Үздік жас дәрігер» номинациясы

1

Ордабеков Сәкен Әскербекұлы

Түлкібас ауданы

2533

2

Алауханова Жанерке Нурмахановна

Қазығұрт ауданы

29

3

Саитмуратов Захриддин Абдиганиевич

Сайрам ауданы

2156

«Үздік жас өндіріс маманы» номинациясы

1

Жаманқұлов Ерболсын Серікұлы

Кентау қаласы

774

2

Исатайұлы Нұртас

Созақ ауданы

238

«Үздік жас ерікті» номинациясы

1

Камал Айбар Мұхтарұлы

Келес ауданы

48

2

Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы

Созақ ауданы

2662

«Үздік жас суретші» номинациясы

1

Жумабек Жайна Бексултанқызы

Түлкібас ауданы

1439

2

Хоменко Олеся Павловна

Төлеби ауданы

636

3

Абдуманап Абай Ергалиулы

Төлеби ауданы

41

«Үздік жас спортшы» номинациясы

1

Хамза Дидар Маратұлы

Түркістан қаласы

53

2

Қуатбек Мухамбет Шоқанұлы

Төлеби ауданы

35

3

Айдархан Нұрдәулет Мырзаханұлы

Шардара ауданы

144

4

Бахадыр Шыңғысхан Қанатбекүұлы

Төлеби ауданы

1178

«Үздік жас кәсіпкер» номинациясы

1

Байдалы Ұлдана Ақарысқызы

Түркістан қаласы

803

2

Асембаева Арайлым Анарқалиқызы

Ордабасы ауданы

44

3

Тулеев Шадияр Қалиұлы

Созақ ауданы

302

«Үздік жас актер» номинациясы

1

Омаров Олжас Садуақасұлы

Ордабасы ауданы

306

2

Бердіқұлов Ыбырайым Оспанұлы

Кентау қаласы

1229

«Үздікжас пікірсайысшы» номинациясы

1

Әбдірахманов Шамшырақ Көпжанұлы

Отырар ауданы

42

2

Бесбаев Ақан Сәбитұлы

Созақ ауданы

1064

3

Сапарқұл Жансая Нұрсейітқызы

Түркістан қаласы

670

«Үздік қоғамдық ұйым» номинациясы

1

«Жалын» жастар ұйым» қоғамдық бірлестігі

Төлеби ауданы

26

«Үздік жайдарманшы» номинациясы

1

Үсенов Нұрсұлтан Нұрмахамбетұлы

Жетісай ауданы

294

2

Насырла Нұрдос Төреханұлы

Ордабасы ауданы

274

3

Еркінбек Берік Зұлпыхарұлы

Төлеби ауданы

42

«Үздік шығармашылық ұжым» номинациясы

1

Sulu models Turkestan

Түркістан қаласы

304

2

Forever Production

Түркістан қаласы

40

«Үздік жас дизайнер» номинациясы

1

Туканова Айнура Базорбайкизи

Сайрам ауданы

1138

2

Әбешов Дулат Қалдыбайұлы

Түлкібас ауданы

1891

«Үздік жас қолөнерші» номинациясы

1

Аманқұл Нұрдәулет Әбутәліп

Түркістан қаласы

19

2

Қарсыбай Нұрсултан

Сарыағаш ауданы

175

«Бейбіт өмір батыры» номинациясы

1

Алеуханов Ғалымжан Мейрханұлы

Кентау қаласы

363

2

Нурманов Даурен Нурланович

Сарыағаш ауданы

352

«Үздік жас фото-тілші» номинациясы

1

Әссанди Асхат Әсетұлы

Ордабасы ауданы

70

«Үздік жас журналист» номинациясы

1

Өрісбай Ұлдархан Әлиханқызы

Шымкент қаласы

2227

2

Жарлықасын Жанерке Ерланқызы

Түркістан қаласы

903

3

Әлия Әділбек Анарбекқызы

Шымкент қаласы

1965

«Үздік жастар теле бағдарламасы» номинациясы

1

«Отырар» телеарнасының «Жастар» уақыты телебағдарламасы

Шымкент қаласы

179

«НАР ТВ» телеарнасы

Шымкент қаласы

206

«Үздік жас блогер» номинациясы

1

Мамыр Олжас Қайратұлы

Сарыағаш ауданы

448

2

Айтаханова Айгерім Есболатқызы

Созақ ауданы

292

«Үздік жас ғалым» номинациясы

1

Камбар Нурлан Бауыржанұлы

Ордабасы ауданы

465

2

Қанат Шамсудин Қанатұлы

Түркістан қаласы

472

«Үздік өзін өзі басқару ұйымы» номинациясы

1

ШЖҚ «Түркістан жоғары медицина колледжі» МКК

Түркістан қаласы

47

Жоғары оқу орнының «Үздік студенті» номинациясы

1

Унбаева Ботакөз Нұрланқызы

Түркістан қаласы

649

2

Тұрсынхан Алуа Ержанқызы

Кентау қаласы

530

3

Еділқызы Гүлнұр

Түркістан қаласы

166

Орта арнаулы оқу орнының «Үздік студенті» номинациясы

1

Әділбай Ардақ Серікқызы

Кентау қаласы

604

2

Төлебаев Нұрсултан Қайратұлы

Шардара ауданы

17

3

Таубай Жанарыс Жайлауұлы

Шардара ауданы

16

Үздік «Жас Ұлан» номинациясы

1

Ержігітова Айгүл Жұмабайқызы

Арыс қаласы

666

2

Маликаждарова Алтынай Бауыржанқызы

Сарыағаш ауданы

2476

1 323

Тағы да оқыңыз